Pas'Point olarak ana hedefimiz sağlıklı ve dengeli beslenmedir. Dünya Sağlık Örgütü’nün beslenme prensibi üzerine kurulu olan sistemimizin amacı kilo verme veya sağlıklı beslenme hedefi olan sizlerin, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak amacı ile, günlük yemeklerinizi hazırlamak ve kapınıza teslim etmektir.

Pas'Point olarak sizi hedeflerinize ulaştıracak bir beslenme planı sunarak; günlük almanız gereken kaloriyi en özel besinlerden almak sizin en yüksek sağlık seviyesine ulaşmanızı sağlayacak ve enerji düzeyinizi dengeleyecektir. Biz eski ve kötü yemek yeme alışkanlıklarınızdan sizi kurtarmak, sağlıklı ve yeni lezzetleri sizinle tanıştırmak için varız.

Amacımız lezzet, konfor ve yaşam tarzı 3'lüsünü birleştirmektir. Servisimizin özü sizin hedefinize göre kilo vermenizi veya sağlıklı beslenmenizi sağlamaktır. Bunu yaparken size lezzet ve konfor sunarak yaşam kalitenizi yüksek tutmanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz. Biz sizin zamanınızın ne kadar değerli ve kısıtlı olduğunu bilerek, hayatınızı kolaylaştırmak amacı ile, hedefinize yönelik hazırlanmış Pas'Point Paketinizi kapınıza getiriyoruz.

Pas'Point olarak sadece kilo verme hedefinize değil, sağlıklı beslenerek formunuzu koruma hedefinize yönelik de kalori paketlerimiz bulunmakta. Her gün en yüksek kalite ve en doğru ölçüdeki 5 öğün yemeği yemek sağlığınızın en üst potansiyeline ulaşmanıza, vücudunuzun canlılık kazanmasına ve enerji düzeyinizi dengelemenize yardımcı olur. Aynı zamanda Pas'Point ile zihin odağınızı artırmak, kan şekeri düzeyinizi korumak ve açlığınızı kontrol etmek sizin için bir iş olmaktan çıkar. Pas'Point sisteminde sadece tüm günlük yemeklerinizi almak ile sınırlı değilsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza göre farklı öğünleri içeren paketlerden de faydalanabilirsiniz. Pas'Point servisi her gün yemek pişirerek harcayacağınız vakti ve eforu size kazandırır. Sağlıklı ve lezzetli yemeklerin kapınıza servis edilmesinin yarattığı konfordan hoşnut kalacaksınız.

Her kişinin metabolizması farklı olduğundan bu soruya net bir yanıt vermek imkansızdır. Genelde ilk haftalarda çok kilo verilmesinin nedeni vücuttan atılan sudur. Uygun Kalori Paketi seçildiğinde sağlıklı kilo vermek haftada yaklaşık 1,5-2 kilodur. Hızlı ve çabuk kilo kaybettiğiniz zaman ilerde kilo vermenizi engelleyecek şekilde kaslarınızdan kaybedersiniz.

Pas'Point öğünleri şık ve kolay kullanılabilen, yanınızda her yere taşıyabileceğiniz özel kutuları ile size ulaşıyor. Ayrıca tüm yemekler kendi özel mikrodalga fırına girebilen FDA onaylı, yemeklerle etkileşime geçmeyen özel ambalajlarında, paketlenmiş şekilde servis edilmektedir.

Kilo vermenize yardımcı olan kalori paketlerimiz gibi sürekliliğin önemli olduğu durumlarda tam günlük (kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği ve 2 atıştırmalık ara öğün) paketlerimizi önersek de en az 3 öğünden oluşan farklı öğün alternatifli programlarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Beslenmeniz ve Pa'spoint programları ile ilgili olarak dilediğiniz zaman diyetisyenimizle  temasa geçebilirsiniz.

Pas'Point servisinden maksimum faydayı sağlamak için paketlerinizi aralıksız kullanmanızı öneririz. Ancak tabii ki kendi programınıza göre haftanın 6 günü (Pazar günleri hariç) Pas'Point Paketlerinden faydalanabilirsiniz.

HEMEN SİZİ ARAYALIM!

Kapınıza kadar gelen yemeklerle formda kalmanın ve kilo vermenin en kolay ve ekonomik yoludur.