Neler İçeriyor?

Sizden istediğimiz testleri göz önünde bulundurarak, bununla beraber bizden talepleriniz doğrultusunda diyetisyenimiz bir diyet listesi hazırlıyor ve buna uygun bir menü oluşturuyoruz. Menünüzde bulunan bütün ana ve ara öğünleri ve bitki çaylarınızı hazırlayıp; her akşam, 16:30-18:30 arasında, adresinize özel şöför ile teslim ediyoruz.

Menün Neye Göre Şekillenir?

Bizimle paylaştığınız bilgiler; kan testleri, sevdiğiniz, sevmediğiniz ve alerjiniz olan besinler göz önünde bulundurularak menünüz şekilleniyor.

Hizmet Biterken

Dilersen hizmet bittikten sonra “PA’SPOİNT KORUMA PROGRAMI” kapsamında hizmet detaylarını sizinle paylaşabiliriz. Böylece hayat boyu dikkat etmen gereken noktaları bilerek kilonu koruyabilirsin

Standart Kalorili Beslenme Paketi Neleri İçeriyor?

Talep ettiğiniz günlük kalori miktarı doğrultusunda bir diyet listesi ve buna uygun bir menü hazırlıyoruz. Menünüzde bulunan bütün 3 ana ve 2 ara öğünü, gün içindeki yağ yakıcı bitki çaylarınızı hazırlayıp; her akşam 16:30-18:30 arasında, adresinize özel kurye ile teslim ediyoruz

Hizmet Öncesi Sizden İstediklerimiz

Talep ettiğiniz kalori miktarını bizimle paylaşmanız...

Menünüz Hangi Kriterlere Göre Şekillenir?

Menü içeriği, 1 hafta içinde sağlıklı bir bireyin alması gereken besin grubu ve kalori miktarına göre şekillenir.

Hızlandırılmış Zayıflama Paketi Neleri İçeriyor?

Belli bir kilonun ve yaşın üstünde değilsen sana 800 ile 1000 kalori arasında bir menü gönderiyoruz. Hızlandırılmış program, bir çeşit detoks gibi olduğu için programa birebir uyman gerekiyor. Normal katı gıdalarla besleneceğiniz bu programda toplam 3 ana öğün, 1 ara öğün ve bitki çaylarınız olacaktır. Bazı günler normal yemekler tüketirken, bazı günler tek tip besleneceksiniz. %60 oranında protein, %40 oranında sebze ve diğer gıdalardan oluşan menümüz yağdan kilo kaybını sağlayıp minimum 1 kilo kas almanızı sağlayacaktır Dilersen hizmet bittikten sonra “PA’SPOİNT KORUMA PROGRAMI” kapsamında hizmet detaylarını sizinle paylaşabiliriz. Böylece hayat boyu dikkat etmen gereken noktaları bilerek kilonu koruyabilirsin.

Düğününüz mü yaklaşıyor ?

Özel bir gününüz mü var ?

Acil 2-3 kilo vermeniz mi gerekiyor ?

Hemen size özel menüler hazırlanıp her akşam kapınıza özel kurye ile teslim ediyoruz. Yoğun bir spor programı ile destekleyerek sizi kilolarınızdan 5 günde kurtarıyoruz.

Diyabetik Beslenme Paketi Neleri İçeriyor?

Talep ettiğiniz günlük kalori miktarı doğrultusunda, şeker hastalarına yönelik bir diyet listesi ve buna uygun bir menü hazırlıyoruz. Menünüzde bulunan bütün ana ve ara öğünler ile gün içindeki yağ yakıcı bitki çaylarınızı hazırlayıp; her akşam, 16:30-18:30 arasında, adresinize özel kurye ile teslim ediyoruz.

Aktif spormu yapıyorsunuz ?

O zaman yeterli miktarda protein almanız gerekmektedir. Kas kaybını önlemek ve kas oranınızı artırmak için yüksek protein içeren menümüzden yararlanabilirsiniz.

 

HEMEN SİZİ ARAYALIM!

Kapınıza kadar gelen yemeklerle formda kalmanın ve kilo vermenin en kolay ve ekonomik yoludur.